Spons Rugby Bal Geel

Spons Rugby Bal - Oranje

Spons Rugby Bal - Oranje

Teflon Tube Super Lube 12gr.

Teflon Tube Super Lube 12gr.

€ 4,50
Atabiano Rugbybal Foam Geel van 18 cm. Licht, zacht en makkelijk vast te pakken. Geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar en recreatief spelen.
Op voorraad
Nog 2 in de winkel
2 leverbaar
Art.nr.
391920

Atabiano Rugbybal Foam Geel van 18 cm

De Atabiano Rugbybal Foam Geel is een zachte rugbybal voor kinderen. De bal heeft een lengte van ongeveer 18 cm. Door het lichte foam kunnen jonge spelers hem makkelijk gooien en vangen.

De gele kleur valt goed op tijdens het spelen. Dat helpt in de tuin, op het schoolplein of in het park. Atabiano adviseert deze rugbybal vanaf 3 jaar. :chatgpt-content-reference{index="0"}

Belangrijkste eigenschap

Het zachte materiaal maakt deze foam rugbybal prettig voor jonge kinderen. De bal voelt minder hard aan dan een gewone rugbybal. Daardoor kunnen kinderen rustig oefenen met gooien en vangen.

De ovale vorm geeft de bal het bekende rugbygevoel. Hij rolt en stuitert anders dan een ronde bal. Dat maakt eenvoudige vang- en werpspelletjes extra afwisselend.

Materiaal en kwaliteit

Atabiano maakt deze rugbybal van foam. Het materiaal voelt zacht aan en houdt het gewicht laag. Kinderen kunnen de bal daardoor makkelijk met twee handen vastpakken.

Het zachte schuim past goed bij recreatief gebruik. Een mislukte vangbal voelt minder hard aan dan bij een stevige sportbal. Dat maakt de bal geschikt voor jonge spelers die nog oefenen.

Maak vuil na het spelen voorzichtig weg met een licht vochtige doek. Laat de bal daarna aan de lucht drogen. Bewaar hem droog om het foam netjes te houden.

Gebruik en toepassingen

Gebruik de Atabiano Rugbybal Foam Geel voor buitenspelen en eenvoudige rugby-oefeningen. Kinderen kunnen ermee gooien, vangen en overspelen. Ook kleine wedstrijdjes zijn makkelijk te bedenken.

De zachte rugbybal past goed bij recreatief spel thuis, op school of tijdens een vakantie. Door het lichte materiaal nemen kinderen hem makkelijk mee. De compacte maat past ook goed in een sporttas.

Ook tijdens buitenspelen in Amsterdam komt de felle kleur goed van pas. Je ziet de gele bal snel terug op gras of een speelveld. Zo kan het spel direct doorgaan.

Maat

  • Merk: Atabiano
  • Producttype: foam rugbybal
  • Kleur: geel
  • Lengte: circa 18 cm
  • Materiaal: foam
  • Leeftijd: vanaf 3 jaar
  • Gebruik: recreatief spelen
  • Geschikt voor: gooien, vangen en overspelen
  • MPN: 2011702
  • EAN: 8008674001806

Met zijn compacte formaat past deze bal goed bij kleine kinderhanden. Hij is kleiner dan een normale rugbybal. Daardoor kunnen jonge spelers makkelijker oefenen met grip en balcontrole.

Waarom dit product kiezen

De Atabiano Rugbybal Foam Geel houdt spelen eenvoudig en toegankelijk. Het zachte foam geeft kinderen vertrouwen tijdens het gooien en vangen. De felle kleur maakt de bal bovendien goed zichtbaar.

Wie een zachte rugbybal van 18 cm zoekt, krijgt hiermee een licht model voor recreatief gebruik. De combinatie van foam, klein formaat en ovale vorm past goed bij jonge kinderen.

EAN 8008674001806

Gerelateerde producten